להזמנות חייג 02-6731514
משלוחים בירושלים והסביבה
0

המשתלה של ויקטור היא מוסד ותיק לאוהבי פרחים בכלל, ולירושלמים בפרט.
בשנת 1997 הגשים ויקטור בואני חלום והקים את המשתלה בטיילת ארמון הנציב שבעיר. לעסק החדש הוא הביא את אהבתו הַרַבָּה לצומח, ואת הידע והניסיון שצבר בתחום החקלאות. לימים הפכה המשתלה לעסק משפחתי – ילדיו של ויקטור, איציק ואיילת, השתלבו בעסק ולקחו את המושכות לידיהם. איציק היה למנכ"ל המשתלה, ואיילת אחראית על חנות הפרחים ועל הפן השיווקי. לצידם נמנים עם צוות המשתלה עובדים מיומנים שרכשו השכלה וניסיון רב בתחום הפרחים והצמחייה.

לאחרונה עברנו למיקום חדש במרכז העיר, וכיום אנו יושבים בדרך בית לחם 9 – בכניסה למתחם התחנה. נוסף על כך עברנו שינוי ארגוני: לפני כמה חודשים איחדנו כוחות עם שותף חדש שהוא חבר ותיק – דן גורדון, יליד קנדה, מומחה בצמחים ובעיצוב חוץ. הֵחֵל את דרכו בלימודי חקלאות אורגנית במשך כ-7 שנים, ונשבה בקסמו של התחום. לאחר מכן פנה ללימודי עיצוב חוץ באנגליה, קנדה וספרד. במהלך שנותיו בחו"ל עבד דן עם משתלות וגננים, ורכש ניסיון עשיר. לפני 15 שנים עלה לארץ, ופתח עסק מצליח בתחום גננוּת ועיצוב מרחבֵי חוץ. במסגרת עיסוקו הוא מתמחה בשלושה תחומים עיקריים: עיצוב גינות, הקמה (בנייה) של גינות ומרפסות ותחזוקה שוטפת של גינות, בליווי גננים מקצועיים שעימם הוא עובד. במסגרת תכנון והקמת גינות ומרפסות הוא מגשים כל חלום ומשאלת לב של לקוחותיו. בין עבודותיו: ריצוף, בניית קיר תומך, טרסות, פרגולות, מדרגות לכניסה לבית, מערכות השקייה ועוד, בשילוב תאורה סולארית. לדן צוות עובדים בתחומים השונים, והוא מעסיק קבלני משנה. העבודה מתבצעת בבתים בירושלים ובאזור, בדגש על מתן שירות מיטבי לפי צורכי הלקוח, סגנונו האישי וטעמו העיצובי.

איציק בואני, דור ההמשך למשפחה, סייע במשתלה כבר כילד. ויקטור האב, בוגר בית הספר החקלאי בעין כרם, שימש כמדריך חקלאי בסוכנות היהודית באזור חבל ההר וריכז קורס גינון במכון להכשרה מקצועית. באופן טבעי, הנחיל לבנו את האהבה לעולם הצומח. לאיציק ותק וידע רב בתחום, מכיר את כל סוגי הצמחים והפרחים וממליץ על שילובים והתאמות לפי סוג הקרקע, כי אין חכם כבעל ניסיון.

היתרון המרכזי שמציעה המשתלה של ויקטור הוא One stop shop – חבילה מרוכזת של שירותים תחת קורת גג אחת: אנו עובדים בשיתוף פעולה עם אנשי מקצוע מהשורה הראשונה בתחומי תכנון, קבלנות וגינון, וחוסכים מכם את הצורך לחפש בעלי מקצוע שונים. לאחר תכנון ועיצוב המרפסת או הגינה תוכלו לבחור ולשלֵּב בה מתוך מגוון הצמחים, הכדים והכלים שלנו, לצד שפע פתרונות תאורה סולארית. נשמח להציע לכם גם: שזירת פרחים – זרים, סידורים, עיצוב אירועים, זרי כלה וזרי ראש, מסחורה רעננה הנקטפת מדי יום ביומו וכן משתלה ונוי – מגוון סוגים של עצי נוי ופרי, שפע עציצים וכלים, השכרת צמחים לאירועים וכן ציוד משלים בתחום הגינון, כלי עבודה לגינה ומוצרי דישון והדברה – הכול במחירים נוחים, יחס אישי ושירות אדיב. עם הצוות שלנו נמנים אדריכלי נוף אשר להם ידע עשיר לגבי צמחייה והתאמתה לתנאי האקלים והסביבה.

מה שמאפיין את המשתלה של ויקטור הוא שכולנו עוסקים בתחום מומחיותנו מתוך אהבה,עניין ותשוקה לַדָּבָר, כשרצון הלקוח ושירות יעיל ואיכותי הם עבורנו ראשונים במעלה. אנו משוכנעים כי שיתוף הפעולה בפן העיצובי יצמיח וישדרג את המשתלה לטובת לקוחותינו, ותיקים וחדשים.

אנו מְסַפְּקִים משלוחים לכל חלקי העיר ומחוץ לירושלים.

נשמח לראותכם במשתלה בכתובתנו החדשה!